Ankara Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası

Sigorta Şirketlerini Karşılaştır, En Ucuz Seyahat Sağlık Sigortası Hesapla

Hemen Seyahat Sigortası Teklifi Al

Yurt içi veya yurt dışı seyahatleriniz sırasında, aniden karşılaşabileceğiniz kazalar karşısında ortaya çıkacak masraflara karşı sigortalıyı güvence altına almaktadır. Ankara sigorta da seyahat sigortası kapsamında 4 farklı paket bulunmaktadır.

Sey-Rahat

Tra-Well

Incoming Travel

Erasmus

Sey-Rahat Sigortası

Yurt içi seyahatlerinizde bagajınızın kaybolması, kaza veya hastalık durumlarında seyahatinizin iptal edilmesi vb. Durumlara karşı oluşacak riskler teminat altına alınmaktadır.

Sey-Rahat Teminatları

Teminatlar

Teminat Limiti

Yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi

1.500 TL

Yaralanma veya hastalık nedeniyle sigortalının nakli

Teminat ile sınırlı

Taburcu olduktan sonra sigortalının nakli

Teminat ile sınırlı

Vefat eden sigortalının nakli

Teminat ile sınırlı

Bagaj kaybı veya hasarı

500 TL

Seyahat acentesinin iflası

Max 1000 TL

Seyahat acentesinden kaynaklanan kusurlar

Max 1000 TL

Tra-Well Sigortası

Yurt dışı seyahatlerinizde ani rahatsızlanma veya kaza sonucunda yapacağınız sağlık harcamalarınız, nakil işlemleriniz ve ortaya çıkacak bunun gibi olumsuz durumlar için teminat sunmaktadır.

Tra-Well sigortasını isteğinize göre hem kısa süreli hem de yıllık olarak satın almanız mümkün. Tra-Well sigorta ürününde 2 farklı kapsam yer almaktadır.

  1. Yurt dışı dar kapsamlı sigorta

  2. Yurt dışı geniş kapsamlı sigorta

Reşit olmamış (0-17 yaş aralığında) çocukların sigortalarının ebeveynleri tarafından yapılması zorunludur. 65 yaş üzeri kişiler için sadece kaza ile ilgili olan teminatlar verilmektedir. 66-70 aralığında bulunan kişiler %%50, 71-75 yaş aralığında bulunan kişiler %100, 76-80 yaş aralığında %200 ek prim ödemesi yaparak sigorta teminatlarının tamamından faydalanabilmektedir. 81 yaş ve üzeri sigortadan faydalanamamaktadır.

Incoming Travel Sigortası

Yurt dışından Türkiye’ye seyahat eden yabancı uyruklu kişilerin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki seyahatlerini güvence altına alınmaktadır.

Sigorta Teminatları

Ayakta tedavi ve hastane tedavisi

Tıbbi nakil

Sigortalının tıbbi nedenlerle nakli ve seyahati

Overbooking nedeniyle gecikme

Bagaj kaybı

Seyahat iptali

Pasaport kaybı

Vefat halinde nakil işlemleri

Sigortadan 0-17 yaş aralığında bulunan kişiler ebeveynlerinin desteğiyle faydalanabilmektedir. 65 yaş ve üzeri turistler poliçe teminatlarından yararlanamamaktadır.

Erasmus Seyahat Sağlık Sigortası

Erasmus yurtdışı programı ile seyahat edecek olan öğrencilerin eğitim süresi boyunca sağlıkları ve eğitimlerine karşı güvence sunulmaktadır. Erasmus seyahat sağlık sigortasının süresi sigortalının eğitim süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu süreler 3 ay, 6 ay ve 1 yıl şeklinde olabilmektedir.

Erasmus sigortası yalnızca Avrupa ülkelerinde geçerli olup, 30 yaş üzeri kişilere verilmemektedir.

--}}