Acıbadem Sigorta

Kişiye Özel Sağlık Sigortası

Acıbadem Sigorta, kurulduğu andan itibaren stratejik büyüme süreçlerini başarıyla gerçekleştirerek, sigortacılık konusundaki en uzman şirketler arasında yer almaktadır. Acıbadem Sigorta, 350 acenteden oluşan uzmanlaşmış kadrosu ile tüm sigortalılarının ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor.

Acıbadem Sigorta Ürünleri

Acıbadem Sigorta Sağlık Sigortası

Uzmanlık alanı sağlık branşı olan Acıbadem Sigorta, yaşam kalitenizi artıracak geniş ürün  yelpazesi ile finansal kayıplarınızın önüne geçmeyi amaçlamaktadır.

Acıbadem Sigorta Seyahat Sigortası

Acıbadem seyahat sigortası ile iş ya da turistik amaçla yapılan seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz riskler güvence altındadır. Seyahat sigortası kapsamında gezi ve vize sigortası olmak üzere iki farklı ürünle sigortalılarına seyahat süresince her konuda destek olmayı amaçlamaktadır.

Acıbadem Sigortası Ferdi Kaza Sigortası

Öngörülemeyen bir kaza sonucunda ortaya çıkacak olan vefat, daimi sakatlık, geçici süreli sakatlık ve tedavi masrafları teminatları ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alarak, kötü sürprizlerden korunabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta Hakkında

Bayındır Sigorta adı ile 1922 yılında kurulduktan sonra, 2004 yılında Mehmet Ali Aydınlar tarafından satın alındıktan sonra Acıbadem Sigorta adını almıştır. En büyük fon şirketlerinden olan Abraaj Group, 2007 yılında Acıbadem Sigorta’nın %50 hissesini alarak ortaklıklarını 6 yıl sürdürmüşlerdir. 2013 yılında  280 milyon USD işlem hacmi ile en çok ses getiren hisse devirlerinden birini gerçekleştirerek, Avicennia Capital Sdn Bhd Finansal Holding Şirketi ile yeni ortaklığa imza atılmıştır.

Acıbadem Sigorta İletişim

Acıbadem Sigorta Genel Müdürlük : Küçükbakkalköy Mahallesi, Başar Sokak, No:20

                                                    Ataşehir-İstanbul

Acıbadem Sigorta Müşteri Hizmetleri : 444 9 555

--}}