Ankara Sigorta

Ankara Anonim Türk Sigorta Şirketi

Ankara Sigorta 1936 yılından itibaren sigortacılık alanında çalıştığı 100 kişilik uzman kadrosu ile Türkiye genelinde 5 Bölge Müdürlüğü ve 800’e yakın acentesiyle sektördeki yerini korumaya devam ediyor.

Ankara Sigorta Ürünleri

Ankara Sigorta Trafik Sigortası

Ankara Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası, sigortalı aracın işletilmesi sırasında diğer araçlara zarar verilmesi veya üçüncü kişilerin yaralanması, ölmesi gibi durumlara karşı yapılması zorunlu olan sigortalardır.

Ankara Sigorta Kasko Sigortası

Ankara Sigorta kasko sigortası ile trafikte sabit ya da hareket halindeyken karşılaşılabilecek risklere karşı sigortalıyı maddi teminat altına almaktadır. Ankara Sigorta’nın sunduğu ek teminatlar ve hizmetlerden kendi ihtiyaçlarınıza en uygun kasko sigortasını seçerek kasko poliçenizi satın alabilirsiniz.

Ankara Sigorta DASK

Ankara Sigorta DASK poliçesi ile deprem ve deprem sonucu meydana gelecek olan yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olabileceği maddi zararlar poliçe limitleri dahilinde güvence altına alınmaktadır.

Ankara Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz sırasında başınıza gelebilecek kazalara karşı kendinizi koruma altına alabileceğiniz sigortalardır. Seyahat sağlık sigortanızı isterseniz uçak biletinizi satın alırken isterseniz Ankara Sigorta genel müdürlük veya acentelerinden ya da kendi sigortacınızdan alabilirsiniz.

Ankara Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Beklenmedik anda yaşanacak olan kaza sonucunda ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masrafları ve gündelik tazminat teminatları ile birlikte asistans hizmetleri tek bir poliçeyle temin edilebilir. Bu nedenle çalışanlar ferdi kaza sigortası poliçesini yaptırarak başlarına gelebilecek beklenmedik kazalara karşı kendilerini dolaylı olarak da ailelerini güvence altına alabilir.

Ankara Sigorta Sağlık Sigortası

Ankara Sigorta Sağlık Sigortası ile sigortalı kişinin hastalık ve kaza sonucu oluşacak sağlık giderlerinin karşılanması için hazırlanmış kişiye özel planlardır. Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar kapsamında sigorta poliçesinde belirlenen risklere karşı sigortalıyı korumaktadır.

Ankara Sigorta Hakkında

Ankara Sigorta 1936 yılında Bakanlar Kurulunun onayı ile kurulmuştur. Genel merkez olarak Ankara, işlem yeri olarak da İstanbul belirlenmiştir. Türkiye İş Bankası, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Etibank, Adapazarı Türk Ticaret Bankası ve Muvaffak İşmen şirket hissedarları arasında yer almaktadır. Şu anda 5 bölge müdürlüğü, 800’e yakın acentesi ve 100’ün üzerinde çalışanı ile sigorta sektöründe faaliyet göstermektedir.

Ankara Sigorta İletişim

Ankara Sigorta Genel Müdürlük

Kozyatağı Mahallesi, Sarı Kanarya Sokak,

K2 Plaza, No:14 Kat: 8-9 Kadıköy/İstanbul

Ankara Sigorta Müşteri Hizmetleri

444 1 936

--}}