AXA Sigorta

Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden birisi olan AXA Sigorta, çalışanlarının daha kaliteli bir yaşam sürmelerine destek olmayı amaçlamaktadır. AXA Sigorta 81 ilde 2.000’i aşkın acente ve 1.900’ün üzerinde banka şubesi ile Türkiye’de yaygın dağıtım ağına sahiptir. AXA Sigorta’nın ülke çapına yayılmış 1.200’ün üzerinde anlaşmalı servis ve tamirhane servisi bulunmaktadır.

2010 ve 2011 yıllarında dünyaca ünlü World Finance dergisinden Türkiye’nin en iyi sigorta şirketi seçilmiştir. 2012 yılında acente memnuniyet anketi sonuçlarına göre memnuniyet oranı en yüksek sigorta şirketi seçilmiştir.

AXA Sigorta Ürünleri

AXA Sigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortası, yasalar gereğince yapılması zorunlu olan, başınıza gelebilecek her türlü riske karşı sizi koruyan, AXA müşterilerine özel seçenekler ile sunduğu bir sigorta çeşididir.

AXA Sigorta Kasko Sigortası

AXA Sigorta, Türkiye’de 22 yıllık tecrübe ve deneyim ile etkin bir şekilde çalışarak, başınıza gelebilecek her türlü tehlike karşısında aracınızı ve sizi güvence altına alıyor. Her kişinin farklı istek ve beklentilerine cevap verecek birçok kasko çeşidi de AXA Sigorta’da bulunmaktadır.

AXA Sigorta DASK

587 sayılı Zorunlu Deprem Sigortasına İlişkin Kanun Hükmünde Kararname’nin ikinci maddesi hükmünce yapılması zorunlu tutulan, bu kararname ile depremin, deprem sonucu yangının, infilakın, yer kaymasının ve maddi zararların olduğu durumları kapsayan sigortalı binaların, DASK tarafından depreme karşı güvence altına alınmasıdır.

AXA Sigorta Seyahat Sigortası

Yurtdışı seyahatleri sırasında karşılaşılan beklenmedik durumlara karşın yaşayacağınız sağlık problemleriniz için maddi destek sağlayan, kendinizi daha güvende hissedebilmek için ihtiyaç duyduğunuz sigortadır.

AXA Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Sevdikleriniz veya sizin daha güvenli bir gelecek ve sağlıklı yaşam sürebilmesi için oluşturulmuş, bir kaza sonucu yaşanan vefat veya iş görememe durumlarında sizi güvence altına alan sigortalardır.

AXA Sigorta Sağlık Sigortası

İnsan sağlığının hayattaki en önemli değer olduğunun farkında olarak hareket eden, tedavisi oldukça maliyetli olan hastalıklarınız için sağlığınızı ve bütçenizi düşünen sigorta türüdür.

AXA Sigorta Hakkında

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA Sigorta’nın geçmişi 1916 yılında kurulmuş olan İttihadi Milli Osmanlı Sigorta Şirketi’ne dayanmaktadır. AXA Sigorta, 1994 yılında Oyak Sigorta’nın sermayesine katılmasıyla, AXA Oyak Hayat Sigorta ismiyle ana faaliyetlerine başladı. 2008 yılında ise Oyak Sigorta’nın hisselerinin tamamının alınmasıyla da şirket isim değişikliği yaparak, AXA Sigorta unvanı ile ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Dünya'nın en çok okunan saygın ekonomi dergilerinden biri olan Euromoney, yapmış olduğu değerlendirme sonucunda, AXA Sigorta'ya 2009 yılında 4 farklı dalda, 2010 yılında ise 2 farklı dalda ödül vermiştir.

AXA Sigorta İletişim Bilgileri

AXA Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı, Beyoğlu - İstanbul

AXA Sigorta Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 250 99 99

--}}