Demir Hayat Sigorta

Tüm sigortalı müşterilerinin hayat kalitelerini artırma amacıyla, herkesin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik sigorta ürünleri hazırlamaktadır.

Demir Hayat Sigorta Ürünleri

  • Demir Hayat Sağlık Sigortası

  • Demir Hayat Seyahat Sigortası

  • Demir Hayat Ferdi Kaza Sigortası

Demir Hayat Sağlık Sigortası

Hiç beklenmedik ani ve ciddi hastalıklarla karşı karşıya kaldığınız durumlarda tedavi masraflarının teminat limitleri ve kapsamı doğrultusunda karşılayan sigortalardır.

Demir Hayat Seyahat Sigortası

İş ya da turistik amaçlı yapılacak olan yurt dışı seyahatleri sırasında karşılaşabileceğiniz hastalık ya da kaza risklerine karşı ihtiyacınız olan tıbbi desteği karşılamaya yönelik olan sağlık sigortasıdır.

Demir Hayat Ferdi Kaza Sigortası

Aniden yaşanacak olan kaza, yaralanma ya da cerrahi müdahale gerektiren rahatsızlıklar için maddi teminat sağlayan sigortalardır.

Demir Hayat Sigortası Hakkında

Demir Hayat Sigorta, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak, sigortalılarına her zaman kaliteli bir sigorta hizmeti verme amacıyla Aralık 1995’de sigorta faaliyetlerine başlamıştır. Kaliteli hizmet vermeyi her zaman en büyük ilkeleri arasında yer alması nedeniyle Alman RWTÜV şirketinden ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi’ni de almayı hak kazanmıştır.

Demir Hayat Sigorta, ilk diş sağlığı poliçesi ve SGK kullanımı teşvik teminatı ile de sigorta sektöründe birçok ilke imza atmasıyla tanınıyor.  2012 yılında anlaşmalı sağlık kuruluşlarının sayısını 1600’ün üzerine çıkararak, tüm sigortalılarına destek olmaya devam ediyor.

Demir Hayat Sigorta İletişim

Demir Hayat Sigorta Genel Müdürlük : Büyükdere Caddesi, Özsezen İş Merkezi

                                                        No: 124 / B Esentepe / İstanbul

Demir Hayat Sigorta Müşteri Hizmetleri : 0850 252 04 04

--}}