Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Ürünleri

Doğa Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerini, ortaklarını ve çalışanlarını mutlu etmeyi hedefleyen şirket olarak her zaman en iyi olma amacıyla birçok alanda faaliyetler göstermeye devam ediyor.

Doğa Sigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortası, ülkemizde yasalar gereğince yapılması zorunlu olan sigorta ürünü olup, başınıza gelebilecek her türlü riske karşı sizi koruyan sigortalardır.

Doğa Sigorta Kasko Sigortası

Kasko sigortası ile aniden karşılaşabileceğiniz risklere karşı sunulan kapsamlı teminatlarla aracınızı ve sizi güvence altına almaktadır.

Doğa Sigorta DASK

Ülkemizde yapılması Doğal Afet Sigortalar Kurumunca zorunlu tutulan deprem sigortası ile deprem ve deprem sonucu oluşacak olan yangın, infilak, tsunami ve yer kayması sonucunda oluşacak maddi hasarlara karşı güvence sunmaktadır.

Doğa Seyahat Sigortası

Yurtdışı seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek kaza sonucu yaralanmalar veya daha önce teşhisi konmamış hastalıklarınızda geniş teminatlarla güvence sunmaktadır.

Doğa Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası ile ani ve beklenmedik kazalar sonucunda oluşacak risklere karşı güvence sağlamaktadır.

Doğa Sağlık Sigortası

Sosyal Güvenlik Kurumları ile anlaşmalı kurumlar tarafından sunulan sağlık hizmetlerinizde sigortalıdan istenecek olan fark ücretini teminat altına alan sigortalardır.

Doğa Sigorta Hakkında

2014 yılında sigortacılık ruhsatını alıp faaliyetlerine başlayan Doğa Sigorta, yurt çapında 1850 profesyonel acentesi, broker ve bankasürans kanalları ile sigortalılarına en kaliteli hizmeti vermektedir. Doğa Sigorta faaliyetlerine başladığı günden beri dünyanın en güçlü reasürans şirketleriyle risk paylaşımı yaparak, sigortacılık sektöründe önemli bir yer edinerek risklerini minimum seviyelere indirmiştir.

Katılım sigortacılığının yaygınlaşması için dünyadaki diğer uygulamaları deneyerek Türkiye’de ilk kez pencere modeli katılım sigortacılığını uygulamaya başlamıştır.

Doğa Sigorta İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi : Büyükdere Caddesi, Spine Tower No:243

                                    34398 Maslak/İstanbul

Müşteri Hizmetleri : 0850 811 51 00

 

 

 

--}}