Ergo Sigorta

Ergo Sigorta Ürünleri

Avrupa kıtasının en büyük ve prestijli sigorta grupları arasında yer alan ERGO, profesyonel çalışma kadrosuyla sigortacılık sektöründe büyümeye devam ediyor.

Ergo Sigorta Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası ile olası kaza anında diğer araç veya üçüncü kişilere vereceğiniz zararları teminat altına alabileceğiniz sigortalardır.

Ergo Sigorta Kasko Sigortası

Trafik sigortasındaki zorunluluğunun aksine kişinin isteğine bağlı yaptırılan kişiye özel sigortalardır. Kaza olması durumunda sizi, sevdiklerinizi ve aracınızı koruma altına almaktadır.

Ergo Sigorta DASK

Deprem ve deprem sonucu oluşacak hasarlara karşı evinizde huzurla geçireceğiniz zamanları güvence altına alabileceğiniz sigortalardır.

Ergo Sigorta Seyahat Sigortası

Seyahatiniz boyunca yaşayacağınız maceraların tadını çıkarmanıza yardımcı olarak, seyahatiniz sırasında sağlığınızın risk altında olduğu durumlara karşı güvence sunmaktadır.

Ergo Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu yaşamını yitirme, yaralanma veya sakat kalma durumlarında sigortalının ailesine maddi destek sunarak, maddi kaybını en aza indirgemeyi amaçlamaktadır.

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası

Ergo Sigorta sağlık sigortası ile sigortalı poliçede belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dahilinde daha önceden sigorta poliçesinde belirlenmiş olan risklere karşı sigortalıyı koruyup, tedavi masraflarını karşılamak için hazırlanmış sigortalardır.

Ergo Sigorta Hakkında

Ergo, Almanya ve Avrupa’nın en büyük sigorta şirketleri arasında yer almaktadır. Geniş kapsamlı sigorta ürünleri ile dünya genelinde 30’u aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. ERGO, müşterilerinin ihtiyaç ve dileklerine hızlıca cevap vermeye çalışırken aynı zamanda “Sigortalamak anlamaktır.” sloganıyla da müşterilerine her konuda destek olmaya çalışmaktadır.

ERGO International AG, İsviçre Sigorta’nın %75’ini devralarak, Ergoisviçre adını aldı. 2008 yılında geriye kalan %26’lik hisse ERGO Insurance Grouğ’a devroldu ve şirket ERGO International bünyesine geçti. ERGO, ülkemizde günümüzde 300’den fazla çalışanı ve 1500’ün üzerinde acentesi ve brokerleriyle hem bireysel hem de kurumsal hizmetler sunmaktadır.

Ergo Sigorta İletişim Bilgileri

Ergo Sigorta Genel Müdürlük: Saray Mah. Adnan Büyükdeniz Cad.

                                           AKKOM Ofis Park, 2.Blok No: 4 Kat:10-13

                                           Ümraniye / İstanbul

Ergo Sigorta Müşteri Hizmetleri : 0850 211 11 11

--}}