Ethica Sigorta

Ethica Sigorta

Ethica Sigorta

Ethica Sigorta 1.600’den fazla anlaşmalı oto servisi ve 500’den fazla anlaşmalı sağlık kuruluşlarında hizmet vermeye devam ediyor.

Ethica Sigorta Ürünleri

Sigortacılığın dinamiklerini değiştirecek yeniliklerle, sigortalılarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlayan ürünler sunmaktadır.  

Ethica Sigorta Trafik Sigortası

Motorlu taşıtın kusurlu olarak üçüncü şahıslara verdiği zararları karşılamaktadır. Tazminat ile maddi zararların yanı sıra kaza sonucunda tedavi giderleri ile zarar gören kişilerin sakat kalması ya da hayatını kaybetmesi durumlarını da güvence altına almaktadır.

Ethica Sigorta Kasko Sigortası

Kasko sigortası ile istenmeyen durumlara karşı oluşacak risklerde kendi aracınıza gelebilecek zararları teminat altına almaktadır.

Ethica Sigorta DASK

Ethica DASK sigortası ile deprem ve deprem sonucu oluşacak yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının sigortalı binalarda neden olabilecek hasarlara karşı güvence sunmaktadır. DASK sigortası primleri hesaplanırken binanın yapı tarzı, meskenin brüt yüzölçümü ve binanın deprem risk bölgesi göz önünde bulundurulmaktadır.

Ethica Sigorta Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası ile yurt dışı seyahatlerinizde acil hastalık ya da kaza sonucunda oluşabilecek acil tıbbi tedavi masrafları teminat limitleri dahilinde karşılanmaktadır.

Ethica Sigorta Sağlık Sigortası

SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında alınacak sağlık hizmetlerinde ortaya çıkacak olan fark ücreti poliçe kapsamında teminat altındadır.

Ethica Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası ile kaza sonucu uğrayabileceğiniz maddi kayıpları, sürekli sakatlık ve vefat durumlarına karşı sizi ve sevdiklerinizi teminat altına alan sigortalardır.

Ethica Sigorta Hakkında

2016 yılının Ocak ayında kurulan Ethica Sigorta, sigortacılık sektöründe Temmuz ayında faaliyet göstermeye başlamıştır. Hasar, kaza ve maddi kayıp yaşanan her durumda acenteleriyle birlikte müşterilerine destek vererek, çözümler üretmeye devam etmektedir. Ethica Sigorta gün geçtikçe yükselen bir ivmeyle artış göstermektedir.

Ethica Sigorta İletişim

Ethica Sigorta Genel Müdürlük

Barbaros Mahallesi, Mor Sümbül Sokak, No:9 Kat:13 Batı Ataşehir/İstanbul

Ethica Genel Müdürlük Telefon

0216 362 99 99

Ethica Sigorta Müşteri Hizmetleri

 

0850 888 09 09

--}}