Generali Sigorta

Generali Sigorta Ürünleri

Generali Sigorta, çalışanlarına verdiği değerle müşterilerine en güvenli ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflerken geniş sigorta ürünlerinin uygun teklifleriyle sektörde liderliğe oynamaktadır.

 

Generali Sigorta Trafik Sigortası

Generali trafik sigortası ile aracın işletilmesi sırasında bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına ya da maddi zarara uğraması sonucunda araç sahibinin hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitleri dahilinde karşılanan sigortalardır.

Generali Sigorta Kasko Sigortası

Ani ve beklenmedik kazalar sonucunda oluşacak zararlara karşı teminat sunan Kasko Sigortası ile aracınızı ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Generali Sigorta Seyahat Sigortası

Türkiye’den vize isteyen ülkelere ister iş ister tatil amacıyla yapacağınız seyahatleriniz sırasında karşılaşacağınız olası kazalar sonucundaki tedavi masraflarınızı üstlenen sigortalardır.  

Generali Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Başınıza gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle yaşanacak sakatlanmalar veya vefat risklerine karşı güvence sunan sigortalardır.

Generali Sigorta DASK

Ülkemizin riskli deprem bölgesinde olmasından dolayı yapılması zorunlu olan, konutlarda deprem ve depremin neden olacağı maddi zararları karşılamaya yönelik oluşturulan sigortalardır.

Generali Sigorta Hakkında

1931 yılında italya’nın Trieste kentinde kurulan Generali aynı zamanda Türkiye’nin de ilk sigorta şirketi olma özelliğini taşımaktadır. İstanbul’da 1863 yılında ilk acentesini açarak, sigortacılık faaliyetlerine başlayan Generali, 1989 yılında Generali Sigorta Anonim Şirketi’ni kurarak aynı zamanda yerelleşme yolunda büyük bir adım atmıştır. Avrupa’nın en büyük 3 sigorta şirketi arasında olmayı başaran Generali, Türkiye’de 700’ün üzerinde acentesiyle Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir.

Generali, 2017 yılında 70 milyar Euro toplam primiyle 60’dan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Generali Grup, dünya genelinde 74 bin çalışanı, 55 milyon müşterisiyle Batı Avrupa’da lider konumda yer almaktadır.

Generali Sigorta İletişim Bilgileri

Genarali Sigorta Genel Müdürlük: Barbaros Plaza Emirhan Caddesi

                                                 No: 113 Kat: 12-13-14

                                                 Dikilitaş/İstanbul

Generali Sigorta Müşteri Hizmetleri: 0850 555 55 55

 

--}}