Groupama Sigorta

Groupama Sigorta Ürünleri

Groupama Sigorta, müşterilerinin memnuniyeti ve sorunlarının çözümüne odaklı sigortacılık anlayışı ile sigorta ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılamaya yönelik ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Groupama Sigorta Trafik Sigortası

Ülkemizde yapılması zorunlu olan trafik sigortası ile olası kazalar sonucunda karşı tarafa verilebilecek zararlar güvence altına alınmaktadır. Trafik sigortası yaptırmayan araçların trafiğe çıkmaları kesinlikle yasaktır.

Groupama Sigorta Kasko

Kaza anında yalnızca karşı taraftaki aracın değil sizin ve aracınızın uğrayacağı zararları karşılamak amacıyla yaptırılan sigortalardır.

Groupama Sigorta DASK

Zorunlu Deprem Sigortası ile deprem ve deprem sonucu oluşabilecek birtakım risklere karşı hasarlarınızı güvence altına alan sigortalardır.

Groupama Sigorta Seyahat Sigortası

Yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz sırasında karşılaşacağınız kaza ve hastalıklar sonucunda ortaya çıkabilecek tedavi masraflarına karşı sigortalıyı koruma altına alan sigortalardır.

Groupama Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Poliçe kapsamında bulunan, aniden gerçekleşebilecek kazalar sonucunda hayatınızı kaybetmeniz ya da sakat kalmanız durumunda sigortalıya ödenecek oluşacak maddi kayıplarınıza karşı güvence sunmaktadır.

Groupama Sigorta Sağlık Sigortası

Sağlık sigortaları ile Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldığınız güvenceye ek olarak dilediğiniz doktor veya sağlık kurumunda da tedavi olabileceğiniz, tedavi masraflarına karşı sigortalıyı güvence altına alan sigortalardır.

Groupama Sigorta Hakkında

1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanıyla faaliyetlerine başlamıştır. 2006 yılında Ziraat Bankası’nın %56.67’lik hissesini satın almasından sonra, 2008 yılında özelleştirme sonrasında Güven Sigorta ile birleşmesini tamamladı. 2009 yılında Groupama Sigorta unvanını aldıktan sonra şu anda 11 ülkede 13 milyon üye ve müşterisine sigortacılık hizmeti vermektedir.

Groupama Sigorta İletişim Bilgileri

Groupama Sigorta Genel Müdürlük : Maslak Mah, Eski Büyükdere Cad,

                          No:3-5 Link Plaza 34485

                          Sarıyer/İstanbul

Groupama Sigorta Müşteri Hizmetleri : 0850 250 50 50

--}}