HDI Sigorta

HDI Sigorta Ürünleri

HDI Sigorta, genel müdürlük ve 13 bölge müdürlüğü olmak üzere 1300 acentesi ile birçok sigorta ürününde müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

  • Trafik sigortası

  • Kasko

  • DASK

  • Seyahat Sigortası

  • DASK

  • Sağlık Sigortası

  • Ferdi Kaza Sigortası

 

HDI Sigorta Trafik Sigortası

Motorlu aracın işletilmesi sırasında gerçekleşen kazalar sonucunda bir kimsenin ölmesi veya yaralanması durumunda ortaya çıkacak olan hukuki sorumluluğu teminat altına alan ve ülkemizde yapılması zorunlu olan araç sigortalarıdır.

 

HDI Sigorta Kasko

Kasko sigortası ile kaza, çalıntı, yangın, sel ve deprem gibi olumsuz durumunda aracınızın uğrayacağı hasarlarda trafik sigortasının karşılamadığı kısımlar güvence altına almaktadır.

 

HDI Sigorta DASK

HDI DASK Sigortası ile deprem ve deprem sonucu ortaya çıkacak olan yer kayması, yangın, infilak ve tsunami risklerine karşı binayı koruma altına alan yapılması zorunlu sigortalardır.

 

HDI Sigorta Seyahat Sigortası

Hem yurt içi hem yurt dışı seyahatlerinizde karşılaşılabilecek hastalık, kaza, bagaj kaybolması gibi riskleri güvence altına alan sigortalardır.

 

HDI Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Başınıza gelebilecek ani ve harici bir olayın etkisiyle sigortalının hayatını kaybetmesi veya sakatlanması risklerine karşı oluşacak masrafları teminat altına alan sigortalardır.

 

HDI Sigorta Sağlık Sigortası

Sağlık sigortaları, hastalık veya kaza sonucu yaşanabilecek sağlık sorunlarında ortaya çıkacak tedavi masraflarına karşı sigortalıya ekonomik güvence sunan, isteğe bağlı yapılan sigortalardır.

 

HDI Sigorta Hakkında

Alman sigorta devlerinden olan Talanx Group, 1903 yılında Alman Sınai Şirketleri tarafından Sorumluluk Sigortaları Birliği olarak kurulmuştur. Almanya’nın en büyük üçüncü sigorta kuruluşu olan Talanx AG, dünya üzerinde yaklaşık 150 ülkede faaliyet göstermektedir. Talanx Group’un 2006 yılında imzalanan anlaşmayla İhlas Sigortayı satın aldıktan sonra yaptıkları isim değişikliği ile “HDI Sigorta” adıyla sigortacılık faaliyetlerini gerçekleştirmeye başlamıştır.

 

HDI Sigorta İletişim Bilgileri

 

Genel Müdürlük Adresi: Sarayıcedit Mah, Batman Sk, HDI Sigorta Binası

                                  No:6 34734 Kadıköy/İstanbul

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 222 8 434

--}}