Mapfre Sigorta

Mapfre Sigorta Ürünleri

Mapfre sigorta müşterilerine ihtiyaç duyabilecekleri tüm alanlarda (araç, hayat, konut, mühendislik, nakliyat, iş yeri tarım) hem bireysel hem de kurumsal açıdan geniş kapsamlı sigorta hizmeti sunmaktadır.

 

Mapfre Sigorta Trafik Sigortası

Aracınızla seyahat halinde iken karşılaşacağınız olumsuz durumlara karşı oluşacak maddi ve bedeni zararları güvence altına alan sigortalardır.

Mapfre Sigorta Kasko

Trafikte herhangi olumsuz durum karşısında karşı tarafı değil de tamamen sigortalıyı, aracını ve sevdiklerini korumayı amaçlayan sigortalardır.

Mapfre Seyahat Sigortası

Tatil veya iş amaçlı gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde başınıza gelebilecek sağlık problemlerinize karşı sizi güvence altına almaktadır.

Mapfre Sigorta DASK

Deprem ve deprem sonucunda oluşacak yangın, infilak, yer kayması gibi risklere karşı sigortalı binayı maddi zararlara karşı koruyan sigortalardır.

Mapfre Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Hiç beklemediğiniz anda yaşanan, sigortalının iradesi dışında gerçekleşen kazalar sonucunda sigortalının hayatını kaybetmesi veya sakatlık yaşaması durumunda ortaya çıkacak olan masrafları poliçede belirlenen limitler dahilinde teminat altına alan sigortalardır.

Mapfre Sağlık Sigortası

Poliçe süresi boyunca karşılaşabileceğiniz sağlık sorunlarınıza karşı seçtiğiniz teminatlar kapsamında güvence sunan sigortalardır.

Mapfre Sigorta Hakkında

1948 yılında Türkiye İş Bankası ve bazı girişimciler tarafından kurulmuş olan T.Genel Sigorta, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır. 2007 yılında Çukurova Holding’in %80 oranında satın alınmasından sonra 2009 yılında şirket isim değişikliği yaparak, Mapfre Genel Sigorta olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İspanya ve Güney Amerika’nın en büyük sigorta grubu olan Mapfre’nin 2016 yılında ortak olmasıyla birlikte Mapfre Sigorta olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ederken, müşterilerinin memnuniyeti en büyük önceliği olmuştur.

Mapfre Sigorta, ticari faaliyetlerine ilk olarak İspanya’da başlamıştır.  Mapfre Sigorta, günümüzde sigorta sektörüne 350 milyon TL ile ödenmiş en büyük sermaye payına sahip şirketlerden birisidir.

Mapfre Sigorta İletişim Bilgileri

Mapfre Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Torun Center, Fulya Mahallesi,

                                   Büyükdere Caddesi No:74/D

                                   Şişli/istanbul

 

Mapfre Sigorta Müşteri Hizmetleri : 0212 334 90 00

 

--}}