Quick Sigorta

Quick Sigorta Ürünleri

Türkiye’de dijital sigortacılığın öncü firmaları arasında yer alan Quick Sigorta, değişen yaşan koşullarının yol açtığı risklere karşı güvence sunmaktadır.

Quick Sigorta Trafik Sigortası

Müşterilerinin ekonomik ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş trafik sigortası ile aniden gerçekleşecek kazaların yaşanması durumunda üçüncü şahıslara vereceğiniz maddi ve bedeni zararlar teminat altına alınmaktadır.

Quick Sigorta Kasko Sigortası

Kasko sigortası ile motorlu kara taşıtınız ile yapacağınız ani ve beklenmedik bir kaza sonucunda araç sahibinin maruz kalabileceği zararlar poliçede belirtilmiş olan teminatlar doğrultusunda güvence altına alınmaktadır.

Quick Sigorta DASK

Deprem ve depreme bağlı olarak ortaya çıkacak olan yangın, su baskını, toprak kayması ve tsunami gibi olayların yol açacağı maddi hasarlar deprem sigortası ile teminat altına alınmaktadır.

Quick Sigorta Seyahat Sigortası

Yurt içinde ve yurt dışında karşılaşılabilecek hastalık, kaza, yaralanma ve vefat risklerine karşı poliçe tarihleri süresince sigortalıyı güvence altına almaktadır.

Quick Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası ile dünyanın neresinde olursanız olun sigortalının başına gelebilecek ani kaza sonucunda ortaya çıkacak acil yardım hizmeti ve vefat durumlarındaki masrafları karşılayacak sigortalardır.

Quick Sigorta Hakkında

50 milyon TL yerli sermaye ile kurulan ve kısa sürede başarılı bir altyapı sistemi oluşturmuş olan Quick Sigorta, hayat ve broker alanları dışında trafik sigortası, kasko, ferdi kaza, seyahat ve deprem sigortasında hizmet vermeye devam ederken uzman ve yenilikçi kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Quick Sigorta İletişim Bilgileri

Quick Sigorta Müdürlük Adresi : Veko Giz Plaza

                                   Maslak Meydan Sk. No: 3 Kat:5

                                   Sarıyer / İstanbul

Quick Sigorta Müşteri Hizmetleri : 0850 755 1 755

--}}