Ray Sigorta

1958 yılında kurulmuş olan Ray Sigorta, köklü sigortacılık geçmişi ile ihtiyaçlarınıza yönelik sigorta paketleri hazırlayarak, kendinizi her zaman güvence altında hissetmeniz için hizmet vermeye devam etmektedir.

Ray Sigorta Ürünleri

Ray Sigorta Trafik Sigortası

Karayollarında kullanılabilen, poliçede belirtilmiş olan motorlu kara taşıtınız ile yaptığınız kazalar sonucunda, aracınızda bulunan kişilerin vefat etmesi, sürekli ya da daimi sakat kalmaları ile karşı taraftaki aracın hasarı poliçede belirlenmiş teminatlar dahilinde güvence altına alınmaktadır.

Ray Sigorta Kasko Sigortası

Motorlu ya da motorsuz aracınızla güvenle yola çıkabileceğiniz, hareket halinde veya sabit haldeyken kaza yapmanız durumunda ortaya çıkacak olan hasarlar teminat altına alınmaktadır.

Ray Sigorta DASK

Zorunlu Deprem Sigortasına ilişkin 587 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 2. Maddesi gereğince yapılması zorunlu olan, evinizi deprem ve deprem sonrası oluşabilecek risklere karşı teminat altına alan sigortalardır.

Ray Sigorta Seyahat Sigortası

Yurt dışı ya da yurt içi seyahatleriniz sırasında aniden ortaya çıkabilecek sağlık risklerine karşı koruma sunan sigortalardır.

Ray Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Tehlikeli hastalıklar ve ikinci görüş hizmetini tek bir poliçede birleştiren ferdi kaza sigortası ile sigortalının vefat etmesi ya da sakat kalması durumlarını güvence altına almaktadır.

Ray Sigorta Sağlık Sigortası

Ray sigorta ile anlaşmalı ya da anlaşmasız sağlık kuruluşlarında, yatarak ya da ayakta tedavileriniz sonucunda oluşacak tedavi masraflarına karşı güvence sunan sigortalardır.

Ray Sigorta Hakkında

Ulusal taşımacılık şirketlerinin girişimi ile 1958 yılında kurulan Ray Sigorta, 1992 yılında Doğan Holding tarafından özelleştirildi. 1997 yılında hisse senetleri İstanbul Menkul Kıymetler Brosası’nda işlem görmeye başladı. Ardından 2007’de şirketin %74,26’lık hissesini VIG’nin iştiraki TBIH Financial Services Group devraldı. 2008’de Ray Sigorta, logosuna Vienna Insurance Group’u ekledi. Şirketin ortaklık yapısında %81,59 hissesi bulunan TBIH Services Group N.V. adı ATBIH GMBH olarak değişti.

Ray Sigorta İletişim Bilgileri

Ray Sigorta Genel Müdürlük: Haydar Aliyev Caddesi, No:28

                                              Tarabya/İstanbul

Ray Sigorta Müşteri Hizmetleri: 444 4 729

--}}