Sompo Japan Sigorta

Sompo Japan Sigorta Ürünleri

2011 yılında Fiba Sigorta’nın Sompo Japan Sigorta A.Ş olarak değişmesinden sonra dünyanın 4. Büyük sigorta pazarı olan Japon Sigorta sektörünün lider şirketlerinden olan Sompo Japan’ın gücü ve desteğiyle başta trafik sigortası ve kasko olmak üzere elementer branşta hizmet vermektedir.

Sompo Japan Trafik Sigortası

Poliçede geçen motorlu taşıtınız ile yapacağınız olası kazalar karşısında karşısında karşı tarafa ve 3.kişilere vereceğiniz zaralar sonucunda oluşacak hukuki sorumluluklarınıza karşı koruma sunan sigortalardır.

Sompo Japan Kasko Sigortası

Kasko sigortası ile istenmeyen kazaların gerçekleşmesi sonucunda oluşabilecek zararları güvence altına alan, trafik sigortalarından farklı olarak isteğe bağlı yapılan yalnızca sizi ve aracınızı korumayı amaçlayan sigortalardır.

Sompo Japan DASK

Sigortalı binanızda depremin ve deprem sonucu oluşacak zararların meydana getirebileceği maddi kayıpları karşılamaya yönelik sigortalardır.

Sompo Japan Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat sağlık sigortası, Türkiye’den vize isteyen ülkelere yapacağınız seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz risklere karşı sağlığınıza kavuşmanız için ihtiyacınız olan tedavi masraflarını güvence altına almaktadır.

Sompo Japan Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası ile hiç beklenmedik anlarda sigortalının hayatını kaybetmesi ya da kalıcı bir sakatlık yaşaması durumunda oluşacak finansal ihtiyaçlarınıza karşı teminat sunan sigortalardır.

Sompo Japan Sigorta Hakkında

Sompo Japan Sigorta, Finans Sigorta adı ile tüm güçlü rakiplerine rağmen 2001 yılında kurulmuştur. 2002 yılında ilk poliçesini kesen Sompo Japan, 2004 yılında ilk tam faaliyetlerini gerçekleştirmiştir. 2006 yılında sigorta sektöründe en iyi Öz Sermaye karlılığını elde eden şirket olmuştur. 2007 tarihinde QNB Finansbank’ın hisselerinin NBG’ye satılması ile kurucusu olan Fiba Holding’in adını alarak faaliyetlerine Fiba Sigorta A.Ş. olarak devam etmiştir.

Sompo Japan Sigorta İletişim Bilgileri

Sompo Japan Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Rüzgarlıbahçe mah, Cumhuriyet Cad.

                                                                  Acarlar İş Merkezi, No:10 C Blok

                                                                  Kavacık / Beykoz / İstanbul

Sompo Japan Sigorta Müşteri Hizmetleri: 0850 250 81 81

--}}