Unico Sigorta

Unico Sigorta Ürünleri

Araç kasko, trafik, seyahat, dask gibi geniş yelpazeli ürün ve hizmetleri ile sigorta ihtiyacı olan müşterilerine özel kişiselleştirilmiş sigorta çözümleri sunarak, tüm müşterilerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Unico Trafik Sigortası

Aracınızla hareket halindeyken 3. Kişilere vereceğiniz maddi ve bedeni zararları güvence altına alırken, çekici, ambulans veya hukuki masraflarınızı karşılayabileceğiniz teminatlar da sunmaktadır.

Unico Kasko Sigortası

Sigortalının iradesi dışında sigortalı aracın uğrayacağı zararlar sonucunda sigortalıya tazminat ödenmesini sağlamak amacıyla yapılan sigortalardır.

Unico DASK

Deprem ve depremin sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olabileceği maddi zararları, poliçenizde belirtilen limitler dahilinde nakit olarak karşılayan sigortalardır.

Unico Seyahat Sigortası

Yurt dışı seyahatlerinizde beklenmedik olaylar veya oluşabilecek rahatsızlıkların keyfinizi kaçırmasına engel olmak ve pek çok riske karşı kendinizi güvence altına alabileceğiniz sigortalardır.

Unico Ferdi Kaza Sigortası

Kişilerin başına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabilecekleri bedensel zararlar güvence altına alınmaktadır.

Unico Sigorta Hakkında

1988 yılından itibaren sigortacılık sektöründe önemli gelişmelere yön vermiş olan Aviva Sigorta, 2015 yılında faaliyetlerine United Insurance Company-Unico Sigorta olarak devam etmiştir.

Tek pay sahibi olan Kibele B.V.’nin ortakları arasında ingiltere’nin güçlü sermaye yönetim şirketlerinden EMF,  köklü geçmişi ile müşteri memnuniyeti ve yeniliklerinin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Unico Sigorta İletişim Bilgisi

Unico Sigorta Genel Müdürlük Adresi : Nida Kule, Göztepe İş Merkezi

                                                       Merivenköy Mah, Bora Sk. No:1 Kat: 22&24

                                                       Kadıköy / İstanbul

Unico Sigorta Müşteri Hizmetleri :  0850 222 28 00

--}}